top of page

Natalia Nowik

Tancerka, aktorka, pedagożka teatru i animatorka kultury. 

Tańczy, śpiewa i gra od zawsze.

Zaczynała od zajęć w miejskich domach kultury oraz testowała różne szkoły tańca i style. Na swoim koncie ma doświadczenie głównie dancehallowe, ale również modern jazz, funky jazz, high heels oraz pole dance. Od lat spełnia się jako instruktorka tańca i świadomości ciała. Lubi improwizacje i nieoczywiste rozwiązania. Dla niej taniec to przede wszystkim wyrażanie siebie, co chce przekazywać swoim uczniom. 

Ukończyła kurs aktorski w akademii PAPA w Poznaniu, aktualnie uczy się w studium wikalno-aktoskim Warszawskiej Szkoły Filmowej. Rozwija skrzydła jako aktorka na planach filmowych, jednak to w teatrze ma większe doświadczenie. Grała już w teatrze PAPA oraz autorskim projekcie z Teatrem ZaDrzwi, miała również okazję występować na deskach Adrii oraz Teatru Polskiego w Bydgoszczy. 

Jest absolwentką kulturoznawstwa na UKW w Bydgoszczy, aktualnie studentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na wydziale wiedzy o teatrze na specjalizacji pedagogika teatru i zarządzanie teatrem. Z zamiłowaniem dzieli się swoim warsztatem i pragnie zarażać pasją młodych adeptów. 

DSC09823full.jpg
Agnieszka Kruczek: Zespół
bottom of page