top of page

Agata Pośnik

Aktorka, wokalistka, artystka. Absolwentka Studium Aktorskiego

im. A. Sewruka w Olsztynie. Laureatka wielu festiwali wokalnych

i recytatorskich. Ukończyła Studium Muzyczne w klasie fortepianu. Twórczyni, prowadząca i uczestniczka wielu inicjatyw kulturalnych na terenie całej Polski.

Debiutowała na scenie Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie. Współpracowała z Teatrem Nowym w Częstochowie, aktualnie jest związana z Teatrem Barakah w Krakowie oraz Teatrem Politechniki Warszawskiej. Współprowadziła warsztaty aktorskie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i jest współautorką i współreżyserką spektaklu „Intymnie”, który był zwieńczeniem tych warsztatów.

Jej siłą napędową jest ciekawość, poznawanie nowych ludzi, miejsc

i szukanie nowych wyzwań. Aktorstwo jest dla niej dziedziną, w której człowiek może eksplorować siebie, lepiej rozumieć otaczający świat

i relacje międzyludzkie. Uwielbia również pracę z głosem. Cały czas rozwija się w kierunku aktorskim i wokalnym uczestnicząc w wielu warsztatach. 

Oprócz aktorstwa i muzyki, jej ogromną pasją jest fotografia, zwłaszcza analogowa. 

Uwielbia patrzeć w niebo i być intrygowana każdego dnia, nawet małymi rzeczami jak promienie słońca mieniące się wśród liści drzew czy dawno niesłyszana piosenka, która niespodziewanie włączy się

w słuchawkach.

DSC_2400.jpg
Agnieszka Kruczek: Zespół
bottom of page