top of page


AUTORSKIE SPEKTAKLE

Musical
,,DREAMS''

O spektaklu Dreams

 

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z niespełnionymi marzeniami, kiedy strach powstrzymuje nas przed ich realizacją? Gdy nasza wyobraźnia i wszystkie piękne, kolorowe pomysły, zostają zduszone w zarodku przez negatywne uczucia? Najmłodsze grupy Akademii Musicalowej Dell Arte zapraszają na magiczną, pełną wspaniałych muzycznych przeżyć, opowieść o tym, czy da się pokonać strach i kto w starciu z nim odgrywa kluczową rolę. Otworzymy przed wami drzwi (i to nie jedne!) do królestwa Dellartii, gdzie powstają pomysły, z których później rodzą się nawet najbardziej odważne marzenia. A ty, o czym marzysz?

Musical
,,Ale Kosmos!''

O spektaklu Ale Kosmos!

 

Ktoś, kto twierdzi, że wszystkie kobiety są z Wenus, nie wie o czym mówi! Żeby rozwiązać spór planet o to, która z nich jest najpiękniejsza, bogini gwiazd Asteria, wyrusza w podróż na Ziemię, by odnaleźć dziewięć niezwykłych kobiet. Każda z nich utożsamia jedną z planet nosząc w sobie jej silną, kosmiczną energię. Tylko jak je rozpoznać? Czy z pomocą nowych przyjaciół, Asterii uda się znaleźć odpowiedź na pytanie, które doprowadziło ją aż tutaj? Przekonacie się. dzięki utalentowanej grupie Juniorek z Akademii Musicalowej Dell Arte. Jesteście gotowi na Kosmos? Usiądźcie wygodnie i wybierzcie się wraz z nami w muzyczną podróż. Może Kosmos jest bliżej niż nam się wydaje.

Musical
,,Po drugiej stronie lustra''

,,Jedno wam powiem. To zapamiętajcie. Po drugiej stronie lustra może stać człowiek, którego nie doceniacie. Silniejszy niż wam się wydaje. Mądrzejszy niż myślicie. Piękniejszy niż mogłoby się zdawać. I mający w sobie odwagę, o którą nikt by go nie podejrzewał''.

 

Historia opowiada o tym, by przestać się porównywać do innych i zrozumieć, że to co jest piękne w świecie to właśnie to, że się od siebie różnimy. Każdy z nas ma supermoc - trzeba ją tylko odkryć.

Spektakl
,,cztery pory roku''

„Cztery pory roku” – etiuda Teatru Tańca IMAGO


Człowiek i jego sfera emocjonalna jest różnorodny jak pory roku w naszej strefie
klimatycznej. Wiosna, lato, jesień, zima to także metafora etapów naszego życia. Spektakl
„Cztery Pory Roku” opowiada o Bogactwie emocji towarzyszących nam w życiu, które
zostały symbolicznie ujęte w cztery pory roku: wiosnę symbolizującą nadzieję, dojrzewanie,
spokój; lato – pełne radości, szaleństwa, optymizmu; jesień przepełnioną smutkiem,
stagnacją, monotonią; i zimę symbolizującą złość oraz gniew.


Ziemia i pory roku stają się metafora człowieka i jego bogactwa emocjonalnego.

bottom of page