top of page


AUTORSKIE SPEKTAKLE

Musical
,,DREAMS''

O spektaklu Dreams

 

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z niespełnionymi marzeniami, kiedy strach powstrzymuje nas przed ich realizacją? Gdy nasza wyobraźnia i wszystkie piękne, kolorowe pomysły, zostają zduszone w zarodku przez negatywne uczucia? Najmłodsze grupy Akademii Musicalowej Dell Arte zapraszają na magiczną, pełną wspaniałych muzycznych przeżyć, opowieść o tym, czy da się pokonać strach i kto w starciu z nim odgrywa kluczową rolę. Otworzymy przed wami drzwi (i to nie jedne!) do królestwa Dellartii, gdzie powstają pomysły, z których później rodzą się nawet najbardziej odważne marzenia. A ty, o czym marzysz?

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Musical
,,Ale Kosmos!''

O spektaklu Ale Kosmos!

 

Ktoś, kto twierdzi, że wszystkie kobiety są z Wenus, nie wie o czym mówi! Żeby rozwiązać spór planet o to, która z nich jest najpiękniejsza, bogini gwiazd Asteria, wyrusza w podróż na Ziemię, by odnaleźć dziewięć niezwykłych kobiet. Każda z nich utożsamia jedną z planet nosząc w sobie jej silną, kosmiczną energię. Tylko jak je rozpoznać? Czy z pomocą nowych przyjaciół, Asterii uda się znaleźć odpowiedź na pytanie, które doprowadziło ją aż tutaj? Przekonacie się. dzięki utalentowanej grupie Juniorek z Akademii Musicalowej Dell Arte. Jesteście gotowi na Kosmos? Usiądźcie wygodnie i wybierzcie się wraz z nami w muzyczną podróż. Może Kosmos jest bliżej niż nam się wydaje.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Musical
,,Po drugiej stronie lustra''

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
image_6483441 (13)
press to zoom
1/1

,,Jedno wam powiem. To zapamiętajcie. Po drugiej stronie lustra może stać człowiek, którego nie doceniacie. Silniejszy niż wam się wydaje. Mądrzejszy niż myślicie. Piękniejszy niż mogłoby się zdawać. I mający w sobie odwagę, o którą nikt by go nie podejrzewał''.

 

Historia opowiada o tym, by przestać się porównywać do innych i zrozumieć, że to co jest piękne w świecie to właśnie to, że się od siebie różnimy. Każdy z nas ma supermoc - trzeba ją tylko odkryć.

Spektakl
,,cztery pory roku''

„Cztery pory roku” – etiuda Teatru Tańca IMAGO


Człowiek i jego sfera emocjonalna jest różnorodny jak pory roku w naszej strefie
klimatycznej. Wiosna, lato, jesień, zima to także metafora etapów naszego życia. Spektakl
„Cztery Pory Roku” opowiada o Bogactwie emocji towarzyszących nam w życiu, które
zostały symbolicznie ujęte w cztery pory roku: wiosnę symbolizującą nadzieję, dojrzewanie,
spokój; lato – pełne radości, szaleństwa, optymizmu; jesień przepełnioną smutkiem,
stagnacją, monotonią; i zimę symbolizującą złość oraz gniew.


Ziemia i pory roku stają się metafora człowieka i jego bogactwa emocjonalnego.

bottom of page