top of page


AUTORSKIE SPEKTAKLE

Musical
,,Czy to nie magia?'

O spektaklu Czy to nie magia?

Czym jest dla Was magia? Pewnie wyobrażacie sobie znikające przedmioty, wróżki z brokatowymi skrzydłami albo wehikuł czasu. A co, jeśli magia jest bliżej niż Wam się wydaje? W tym, jak ze sobą rozmawiamy i jak się godzimy. W tym, jak wyciągamy do siebie pomocną dłoń oraz dzielimy się uśmiechem. Może jest zaklęta w każdym słowie, które wypowiadamy do siebie nawzajem. I przede wszystkim w tym, jak traktujemy spotykanych przez siebie ludzi. Dobro ma wielką moc. Dobro może zmienić świat. Czy to nie magia? Kolejna wyjątkowa baśń wykonana przez najmłodsze grupy Akademii Musicalowej Dell Arte zabierze Was w muzyczną podróż w czasie, gdzie magia jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nią sięgnąć.

Scenariusz: Natalia Bazela

Reżyseria: Karina Warnel-Żakowska

Choreografia: Milena Jędrzejuk, Karina Warnel-Żakowska, Agnieszka Kruczek

Przygotowanie wokalne: Magda Redo, Agnieszka Redo

Teksty Piosenek: Magda Redo,

Przygotowanie aktorskie: Patrycja Ziniewicz, Paulina Gadziała

Scenografia: Liwia Mazurkiewicz, Piotr Lewandowski

Stroje: Agnieszka Warnel

Realizacja świateł, nagłośnienie: Tomasz Wróblewski, Adrian Pietrzak

Musical
,,Sztuka Dorastania''

O spektaklu Sztuka Dorastania

Dorastanie to nie lada sztuka! Pamiętacie to? To ten wiek, kiedy jesteś dość dorosły, by podejmować decyzje, mające wpływ na całą twoją przyszłość, ale żeby wrócić do domu po północy? Zapomnij! Przecież nadal jesteś dzieckiem! I jak w tym wszystkim się odnaleźć? Skąd wiedzieć, która droga jest dobra, a gdzie natkniemy się na ślepą uliczkę? W tym labiryncie brakuje wskazówek, a dorośli? Nie wszyscy bywają pomocni. Na szczęście tam, gdzie brakuje mapy, czasem wystarczy odrobina wyobraźni. Utalentowani uczniowie Akademii Musicalowej Dell Arte zapraszają Państwa do szkolnych ławek, by odbyć kilka cennych lekcji o życiu. Róbcie notatki!

Scenariusz: Natalia Bazela

Reżyseria: Karina Warnel-Żakowska

Choreografia: Milena Jędrzejuk, Karina Warnel-Żakowska

Przygotowanie wokalne: Magda Redo, Agnieszka Redo

Teksty Piosenek: Magda Redo,

Przygotowanie aktorskie: Mateusz Łapka

Scenografia: Maksymilian Żakowski

Realizacja świateł, nagłośnienie: Tomasz Wróblewski, Adrian Pietrzak

Musical
,,DREAMS''

O spektaklu Dreams

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z niespełnionymi marzeniami, kiedy strach powstrzymuje nas przed ich realizacją? Gdy nasza wyobraźnia i wszystkie piękne, kolorowe pomysły, zostają zduszone w zarodku przez negatywne uczucia? Najmłodsze grupy Akademii Musicalowej Dell Arte zapraszają na magiczną, pełną wspaniałych muzycznych przeżyć, opowieść o tym, czy da się pokonać strach i kto w starciu z nim odgrywa kluczową rolę. Otworzymy przed wami drzwi (i to nie jedne!) do królestwa Dellartii, gdzie powstają pomysły, z których później rodzą się nawet najbardziej odważne marzenia. A ty, o czym marzysz?

Musical
,,Ale Kosmos!''

O spektaklu Ale Kosmos!

 

Ktoś, kto twierdzi, że wszystkie kobiety są z Wenus, nie wie o czym mówi! Żeby rozwiązać spór planet o to, która z nich jest najpiękniejsza, bogini gwiazd Asteria, wyrusza w podróż na Ziemię, by odnaleźć dziewięć niezwykłych kobiet. Każda z nich utożsamia jedną z planet nosząc w sobie jej silną, kosmiczną energię. Tylko jak je rozpoznać? Czy z pomocą nowych przyjaciół, Asterii uda się znaleźć odpowiedź na pytanie, które doprowadziło ją aż tutaj? Przekonacie się. dzięki utalentowanej grupie Juniorek z Akademii Musicalowej Dell Arte. Jesteście gotowi na Kosmos? Usiądźcie wygodnie i wybierzcie się wraz z nami w muzyczną podróż. Może Kosmos jest bliżej niż nam się wydaje.

Musical
,,Po drugiej stronie lustra''

,,Jedno wam powiem. To zapamiętajcie. Po drugiej stronie lustra może stać człowiek, którego nie doceniacie. Silniejszy niż wam się wydaje. Mądrzejszy niż myślicie. Piękniejszy niż mogłoby się zdawać. I mający w sobie odwagę, o którą nikt by go nie podejrzewał''.

 

Historia opowiada o tym, by przestać się porównywać do innych

i zrozumieć, że to co jest piękne w świecie to właśnie to, że się od siebie różnimy. Każdy z nas ma supermoc - trzeba ją tylko odkryć.

Spektakl
,,cztery pory roku''

„Cztery pory roku” – etiuda Teatru Tańca IMAGO


Człowiek i jego sfera emocjonalna jest różnorodny jak pory roku w naszej strefie
klimatycznej. Wiosna, lato, jesień, zima to także metafora etapów naszego życia. Spektakl
„Cztery Pory Roku” opowiada o Bogactwie emocji towarzyszących nam w życiu, które
zostały symbolicznie ujęte w cztery pory roku: wiosnę symbolizującą nadzieję, dojrzewanie,
spokój; lato – pełne radości, szaleństwa, optymizmu; jesień przepełnioną smutkiem,
stagnacją, monotonią; i zimę symbolizującą złość oraz gniew.


Ziemia i pory roku stają się metafora człowieka i jego bogactwa emocjonalnego.

bottom of page