top of page

MILENA JĘDRZEJUK

Choreografka, Tancerka, Nauczyciel Tańca, Ruchu Scenicznego i Menedżer Kultury. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Wydział Wokalno- Aktorski, Specjalizacja: Musical i Choreografia. Studium Pedagogiczne na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych i scenicznych

z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Swoją przygodę taneczną rozpoczęła jako mała dziewczynka w wieku 6 lat, gdzie trafiła do Artystycznego Zespołu Kontra. To właśnie tam zakochała się w teatrze i musicalu. Od najmłodszych lat związana ze sceną i sztuką. Występowała w wielu autorskich musicalach. Brała czynny udział w turniejach, występach i przeglądach, wygrywając liczne nagrody. Teraz nagrody i osiągnięcia zdobywają jej podopieczni. Współpracowała z Teatrem Tańca Zawarowania, Teatrem Tańca Muffmi oraz Akademią Muzyczną w Łodzi przy wielu projektach artystycznych. 

Wszyscy kochają jej zajęcia. Energia i charyzma, którą zaraża na każdym kroku, nie pozwalają na zajęciach nigdy się nudzić. Z zaangażowaniem udowadnia, że PASJA to najlepsze co nas w życiu spotyka. Oprócz choreografii, skupia się na wyrażaniu emocji, ekspresji i indywidualnym artystycznym wyrazie. 

mylena.jpg
Karina Warnel: Zespół
bottom of page